Pořadí prací na zakázce

Námět

Námět
V první fázi spolu domluvíme námět na vaše nové video. Domluvíme se o čem by mělo být; jaká je vaše předběžná představa o grafickém zpracování; jaký styl videa preferujete; jaké sdělení má video propagovat.  

Výběr dabéra

Výběr dabéra
Z naší nabídky hlasů si vyberete ten, který se vám bude do videa nejvíce hodit. Hlas vám můžeme doporučit nebo si vyberete ten, který se vám nejvíce líbí. V případě zájmu můžeme zajistit i hlas známé osobnosti.

Podpis smlouvy

Podpis smlouvy
K podpisu vám zašleme (přes web) smlouvu o dílo, která je zároveň i licenční smlouvou, která vám umožní dílo bez problémů používat. Ve smlouvě se zakotví zejména termíny a cena.

Scénář

Scénář
Navrhneme vám podrobný scénář, který bude vycházet z odsouhlaseného námětu. Scénář detailně popisuje: ● děj ve videu ● jednotlivé scény ● mluvené slovo (voice-over)

Storyboard

Storyboard
Předložíme vám grafické ztvárnění jednotlivých scén – Storyboard. V něm bude nakreslena každá jednotlivá scéna videa a u každé z nich popis, co se bude ve scéně dít a jaká část mluveného slova ke scéně přísluší. Na základě storyboardu budete mít jasnou představu, jak bude finální video vypadat.

Video

Video
Storyboard rozpohybujeme do finálního videa. Provedeme přesně ty animace, které byly popsány ve storyboardu. Video opatříme hlasem, který jste vybrali, adekvátní hudbou do pozadí a zvukovými efekty. Video Vám předáváme ve formátu Full HD.