Marketing

Kromě vytvoření promo videa vám nabízíme ještě služby související, bez kterých to s propagací na webu prostě nepůjde. Výhodou zadání všech těchto oblastí do naší správy vám budou materiály ladit a celkový marketing bude dávat smysl – a o to tu jde především!

Vytvoření webu nebo eshopu

Nemáte ještě vlastní webové stránky nebo jste si vytvořili nějakou dočasnou variantu a nyní chcete vypadat profi? Vytváříme webové stránky od těch nejlevnějších za pár tisíc až po ty složité včetně e-shopů, složitých firemních systémů apod. Stačí nám představit své potřeby a my vám navrhneme řešení na míru. Samozřejmostí je SEO optimalizace, sběrače kontaktů a další moderní prvky, které jsou dnes již nutností.

Reklama v online světě

S využitím nejmodernějších technologií se s námi neztratíte ani ve světě on-linu. Podle nás je zbytečné vyhazovat velké rozpočty za reklamu. Je nutné především správně cílit a reklamu tak ukázat správným zákazníkům. S tím vám pomůžeme.

Sociální sítě

Vaši značku zaktivujeme všude tam, kde to pro vás bude přínosné: Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest, Twitter, LinkedIn. Zviditelníme vás tam, kde jsou vaši zákazníci. Nad inzercí budeme přemýšlet komplexně a strategicky. Kde to bude dávat smysl, využijeme nové možnosti cílení i netradiční formáty (využíváme například 360° videa a fotografie). Vše podložíme daty, každou aktivitu vyhodnotíme a navrhneme vám, jak z kampaní dostat maximum.

Grafika a tisk firemních materiálů

Našim klientům nabízíme standardní řešení požadavků, ale i netradiční způsoby realizace. Díky bohatým zkušenostem, které jsme nasbírali za dobu našeho působení v oboru, dokážeme klientům nabídnout vždy různá efektivní řešení. Disponujeme širokým portfoliem našich dodavatelů, kteří jsou prověřeni praxí. Díky propojení animovaného videa a tvoření tiskovin vám dokážeme navrhnout a zrealizovat ty správné materiály, které spolu budou ladit. Dokážeme pro vás vytvožit vše – od vizitku po billboard.